Titanic City Taksim Otel İstanbul

Titanic City Taksim Otel İstanbul
Titanic City Taksim Otel İstanbul 11 kattan oluşur ve 3’ü süit, 6 deluxe ve 174’ü superior olmak üzere toplam 183 odası bulunuyor. Art deco tarzda, pastel tonlarda döşenen odalar şehir trafiğinden uzakta sakince dinlenmenizi sağlayacak şekilde tasarlandı.

Otel Konsepti

Titanic City Taksim Otel İstanbul misafirlere her gün (ücretli) açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Titanic City Taksim Otel İstanbul merkezi konumundan gelen ulaşım kolaylığına, konforu ekleyen Titanic City Taksim Otel İstanbul, Compass Restoran, Alesta Restoran, Titanic Cafe ve sunulan açık büfe kahvaltısıyla misafirlerini kusursuzca ağırlıyor.

Otel Konumu

Titanic City Taksim Otel İstanbul’un en önemli özelliklerinden biri kolay ulaşılabilir bir konumda olmasıdır.Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşım sağlayan HAVATAŞ otobüs durağına 30 metre uzaklıkla bulunan Titanic City Taksim Otel İstanbul, Atatürk Havalimanı’na 20 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 55 km mesafededir.

Toplu taşıma araçlarına yakın konumuyla şehri keşfetmek için en uygun lokasyonda yer alan Titanic City Taksim Otel İstanbul metro istasyonuna mesafesi 350 metredir. Metro ile Cevahir, Trump Tower, Zorlu Center, Metrocity ve Kanyon gibi büyük alışveriş merkezlerine ulaşmak çok kolaydır.Şehrin en önemli sembollerinden olan Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi otelden 500 metre uzaklıktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Taksim Otelleri. Designed by OddThemes