The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel Otel Taksim

The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel Otel Taksim
The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel Otel Taksim şık ve modern olarak dizayn edilmiş farklı büyüklüklerde 188 odası mevcut. Odalarda; minibar, kablosuz internet, kasa, klima, LCD TV, terlik ve saç kurutma makinesi gibi ihtiyaç duyulabilecek pek çok olanak mevcut.

The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel Otel Taksim ayrıca misafirlerine; toplantı salonu, çamaşırhane, bar, havalimanı ulaşımı, teras, spor salonu, genel alanlarda kablosuz internet, emanet kasa, telefon ve faks hizmetleri gibi pek çok olanak da sunuyor.

Misafirler The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel Otel Taksim donanımlı spa merkezindei deneyimli terapistler eşliğinde günün yorgunluğunu atabilirler. Muhteşem bir spa deneyiminin ardından kapalı yüzme havuzunda sakinliğin tadını çıkarabilirler.

Otel Konsepti

Sadece Oda konaklamalarda; The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel Otel Taksim genelinde alınan tüm yiyecekler ve içecekler ücretli.

Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel Otel Taksim genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu

The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel Otel Taksim şehrin merkezi sayılan Taksim'de yer alıyor. The Elysium İstanbul MGallery By Sofitel Otel Taksim, iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif sunuyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Taksim Otelleri. Designed by OddThemes