Opera Otel İstanbul

Opera Otel İstanbul
Opera Otel İstanbul, kültür ve sanat merkezinin beşiği Gümüşsuyu'nda, İstanbul'u İstanbul yapan değerlere yakın konumu ile şehri doyasıya yaşama ayrıcalığını estetik ve konforla birleştiriyor.

Opera Otel İstanbul zengin açık büfe kahvaltı çeşitleri ile güne dinamik başlayabileceğiniz Opera A La Carte Restoranı ve Sultanahmet, Ayasofya, Topkapı sarayı, Kızkulesi, Beylerbeyi sarayı ve Boğaz Köprüsü'nü seyrederken doyumsuz lezzetlerin tadını çıkarabileceğiniz ChefMezze A La Carte Restoranı ile İstanbul'u ayaklarınızın altına seren Opera Otel İstanbul, şehrin kalbi kabul edilen Taksim Meydanı'na yürüyüş mesafesindedir.

Spa merkezi, fitness salonu ve açık yüzme havuzuyla şehir hayatının stresinden uzaklaşıp yıpranan bedeninizi, canlandırabilme imkanı sunan Opera Otel İstanbul, donanımlı toplantı salonlarıyla; sempozyum, seminer, bayi toplantıları ve iş görüşmelerine konfor ve teknolojisiyle ev sahipliği yapıyor.

Otel Konsepti

Sadece Oda konaklamalarda; Opera Otel İstanbul alınan tüm yiyecekler ücretli. Opera Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. ​Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Opera Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu

Opera Otel İstanbul, şehrin kalbi kabul edilen Taksim Meydanı'na yürüyüş mesafesindedir. Opera Otel İstanbul Esenler Otogar'ına 14 km, Taksim Metro Durağı'na 700 metre ve Cevahir Alışveriş Merkezine 5 km mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Taksim Otelleri. Designed by OddThemes