Mercure İstanbul Otel Taksim

Mercure İstanbul Otel Taksim
Mercure İstanbul Otel Taksim Sanat galerisi, müze, onlarca restoran ve eğlence merkezine yürüyüş mesafesinde konumlanıyor, misafirlerinin konforunu için modern tarzda dekore edilmiş 137 odasıyla şehrin kalbi Taksim'de hizmet veriyor.

Otel Konsepti

Mercure İstanbul Otel Taksim genelinde alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretli. Türk ve dünya mutfağına ait seçkin lezzetlerin özenle servis edildiği restoranında damak tadınıza uygun lezzetlerle doyumsuz anlar yaşayabileceğiniz Mercure İstanbul Otel Taksim Boğaz manzarası eşliğinde serinletici içecekler tadabileceğiniz barı bulunuyor.

Aktiviteler

Özgün dekorasyonu, zengin olanakları ve günün yorgunluğunu atıp zinde kalmak için fitness salonuyla fark yaratan Mercure İstanbul Otel Taksim, Taksim Metro İstasyonu'na kısa bir yürüyüşle ulaşıp şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca ulaşabileceğiniz ideal bir konaklama alternatifi.

Otel Konumu

Mercure İstanbul Otel Taksim, Taksim Metro İstasyonu'na kısa bir yürüyüşle ulaşıp şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca ulaşabileceğiniz ideal bir konaklama alternatifi.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Taksim Otelleri. Designed by OddThemes