Grand Star Bosphorus Otel İstanbul

Grand Star Bosphorus Otel İstanbul
Grand Star Bosphorus Otel İstanbul modern ve klasik tasarlanmış toplam 140 odasıyla misafirlerini ağırlıyor ve tüm odalarında; klima, uydu yayını, minibar ve kablosuz internet erişimi bulunuyor.

Grand Star Bosphorus Otel İstanbul ayrıca; kapalı havuz, hamam, fitness salonu, masaj hizmetlerinin yanı sıra donanımlı toplantı salonuyla, özellikle iş amaçlı konaklamak isteyen misafirler için bölgede ön plana çıkan Grand Star Bosphorus Otel İstanbul arasında yer alıyor.

Grand Star Bosphorus Otel İstanbul ayrıca; boğaz ve diğer tarihi turlara katılmak isteyen misafirlere zengin seçenekler sunuyor.

Otel Konsepti

Grand Star Bosphorus Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Grand Star Bosphorus Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. A la Carte Restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Otel Konumu

Grand Star Bosphorus Otel İstanbul, İstanbul'un en merkezi noktası olan Taksim'de yer alıyor. Taksim Meydanı'nın yanı başındaki Grand Star Bosphorus Otel İstanbul, kültür, sanat ve eğlencenin kalbinin attığı İstiklal Caddesi'ne birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunuyor.

Atatürk Havalimanı'na 20 km mesafede bulunan Grand Star Bosphorus Otel İstanbul, Taksim Meydanı'na 350 metre ve Sultanahmet Camii'sine 5 km mesafede bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Taksim Otelleri. Designed by OddThemes