Endless Taksim Otel İstanbul

Endless Taksim Otel İstanbul
Endless Taksim Otel İstanbul, Taksim Meydanı'ndan şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca ulaşmanızı sağlayan çok sayıda toplu taşıma seçeneğine yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Alışveriş ve eğlence merkezlerine yakınlığı ile misafirlerine avantaj sağlayan Endless Taksim Otel İstanbul misafirlerine şık ve konforlu 32 oda ile hizmet veriyor. Odalarda; kasa, klima, LCD TV, merkezi klima ve kablosuz internet erişimi bulunuyor.

Özel tasarımıyla göz kamaştıran Endless Taksim Otel İstanbul restoranı, farklı lezzetler denemeyi seven misafirlerini bekliyor.

Otel Konsepti

Endless Taksim Otel İstanbul sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Endless Taksim Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Özel tasarımıyla göz kamaştıran Endless Taksim Otel İstanbul restoranı, farklı lezzetler denemeyi seven misafirlerini bekliyor.

Otel Konumu

İstanbul'un kalbinde şık ve konforlu bir konaklama alternatifi sunan Endless Taksim Otel İstanbul, Taksim Meydanı'ndan şehrin diğer cazibe merkezlerine kolayca ulaşmanızı sağlayan çok sayıda toplu taşıma seçeneğine yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Taksim Otelleri. Designed by OddThemes