Double DD Taksim Otel İstanbul

Double DD Taksim Otel İstanbul
Double DD Taksim Otel İstanbul ahşap zeminli ve özel banyoları olan odaların tamamında ısıtma ve TV mevcuttur. Konuklar oda servisi aracılığıyla yemek ve içecek sipariş edebilirler. Klimalı ve minibar içeren odalar sunmaktadır. Tüm odalarında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Otel Konsepti

Sadece oda konaklamalarda Double DD Taksim Otel İstanbul alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretli. Oda Kahvaltı konaklamalarda, sabah kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ücretli. Double DD Taksim Otel İstanbul genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Otel Konumu

Double DD Taksim Otel İstanbul, İstanbul'un Beyoğlu semtinde, Pera Müzesi'nden, Galatasaray Tramvay Durağı'ndan sadece 350 metre uzaklıktadır.

Double DD Taksim Otel İstanbul, 100 metre mesafede yer alan ve gün boyu hareketli olan nostaljik tramvayı, sokak müzisyenleri ile sokağa yayılan melodileri ve rengarenk vitrinleriyle İstiklal Caddesini keşfedebilirsiniz.

Double DD Taksim Otel İstanbul, Atatürk Havalimanı'na 18 km uzaklıktadır. Taksim Meydanı 1000 metre, Sultanahmet ve Kapalıçarşı ise otele 1,6 km uzaklıktadır. Havaalanı servisi, istek üzerine ve ek bir ücret karşılığında düzenlenir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Taksim Otelleri. Designed by OddThemes